Jarní poutě

Vážení a milí přátelé,

děkujeme za zájem o pouť do Medjugorje. Velmi nás těší, že se vás hlásí tak velký počet. Pro tuto sezónu 2023 máme již všechno připravené, a tak přijměte prosím několik informací.

První pouť tohoto roku bude ve Svatém týdnu od 4. – 10. dubna.

Druhá pouť je Pouť Božího Milosrdenství od 12. – 18. dubna. 

Tyto dvě poutě jsou vlastní dopravou. Můžete přicestovat autem, letecky, nebo linkovými autobusy. Po domluvě je možné přijet dřív, anebo si o několik dnů pouť prodloužit. Tento typ poutě využívají také poutníci, kteří si přejí zůstat v Medjugorji třeba i měsíc nebo dva. Je to možné. Záleží na vás. Je ovšem nezbytné, tento požadavek nahlásit a domluvit předem!

V těchto dvou stanovených termínech máme pro vás připravený 5 denní program. (Probíhá 5. -9. dubna a 13. -17. dubna) Vystoupíme na kopec Križevac, Podbrdo, navštívíme zde přítomné komunity a podíváme se i do míst v okolí, kam byste se obyčejně s velkou skupinou nedostali. Samozřejmě budeme přítomni na večerním programu farnosti.

Cena za organizaci celé poutě je 1800 Kč/osoba. Pokud jste členy jedné rodiny – 4 a více, můžete požádat o slevu. Cena za ubytování je 15 eur/osoba. Tyto poutě bývají v menším počtu lidí, a proto může být stravování dle vašich potřeb. Můžete si vařit sami, anebo si objednat polopenzi: 15 eur osoba/den.

1096

Pokud dáváte přednost cestování autobusem, máme pro vás připravený termín od 3. – do 10. května.

Je to pouť na svátek Panny Marie Prostřednice všech milostí, který je mezi poutníky velmi oblíbený.

Autobus bude vyjíždět z Prahy. Nástupní místa tedy jsou Praha – Brno. Pokud jste početnější skupinka, po domluvě a možnostech je možné zastavit také na jiných místech.

Cena poutě je 4700 Kč + 75 eur za ubytování. Ohledně stravování:  Pozor výhodná změna! Zatím pouze v květnovém termínu: Polopenze + ubytování, celkem  125 eur/osoba, za celý pobyt.

Vážení poutníci pokud máte zájem o tyto poutě, můžete rovnou vyplnit přihlášku na tomto webu a následně vám přijdou pokyny k pouti. Pokud máte nějaké další dotazy, pište prosím výhradně na e-mail: cestovka.medzugorje@email.cz

Děkuji vám za přízeň, přeji krásné a požehnané dny.

S pozdravem Vlaďka a celý tým, který se bude o vás v Medjugorji starat.

podbr.