Nejbližší termín poutě

Velikonoční pouť  8. 4. – 13. 4.2020

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Časový harmonogram a místa odjezdu vám budou zaslány 7 dní před odjezdem.

Praktické informace:

 Ubytováni býváme většinou v Penzionu Panna Maria.

Možnost stravování:  Oběd. (V minimálním počtu alespoň 10 lidí, je možné si také objednat snídaně – 3 eur)
Polopenze: snídaně + oběd. Cena 11 eur.
Oběd: Cena je 8 eur. (Polévka, hlavní jídlo, zeleninový salát, nápoje a dezert nebo ovoce.)Není potřeba hlásit dopředu, přihlášky ke stravování budeme zapisovat až v Medjugorji. Kdo si bude chtít vařit sám, v penzionu je k dispozici kompletně vybavená kuchyňka, ve které si můžete připravovat jídlo.
Pokud si jídlo budete připravovat sami, doporučujeme polévky v sáčku, rýži ve varných sáčcích, těstoviny, konzervy, trvanlivé sýry, salámy, sušenky, oplatky, trvanlivý chléb, přesnídávky a podobně.
 Co si vzít s sebou?
Do autobusu si vezměte příruční tašku, ve které budete mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz se čtecí zónou, jídlo a pití na celou cestu, pohodlnou obuv nebo přezůvky, polštářek pod hlavu.
Ostatní věci, které na cestu nepotřebujete, budou uloženy dole v zavazadlovém prostoru.
Určitě nezapomeňte na mobil se sluchátky, nebo malý radiový přijímač se sluchátky, prostřednictvím kterého budete poslouchat tlumočení večerního programu ve farnosti. (Poplatek farnosti za tlumočení: 2 eur – platí se až na místě)
Dále nezapomeňte osobní léky, deštník, baterku, pokrývku hlavy, pevnou a pohodlnou obuv na kopce.
Hudební nástroje jsou vítány!
Pokud si budete v Medjugorji chtít něco kupovat, postačí vám pouze eura. Není potřeba si měnit peníze na Konvertibilní Marku (BAM) – měna v BiH. (Bosna a Hercegovina) Pokud si budete chtít kupovat něco na odpočívadlech během cesty přes Chorvatsko, nebo na zpáteční cestě, je potřeba mít Kuny (HRK)- měna v Chorvatsku.
Trasu tvoříme podle počtu přihlášených poutníků, pokud jste větší skupinka, přijedeme pro vás. Čas a místo odjzdu se tedy dozvíte  týden před odjezdem.
 
1026