Nejbližší termín poutě

Festival mládeže

30. července – 7. srpna 2018

Mladifest

Cena 2760 Kč + 60 eur (6 nocí)

Milí poutníci a drazí přátelé Medjugorje,srdečně vás zveme na 29. ročník Festivalu mladých.
 Přednášky, svědectví, písně, tance…   Modlitba růžence, mše svatá, adorace…….Na tento termín jsou zváni všichni (nejen) mladí lidé.
 Dny plné slunce, atmosféra pokoje, modlitby a síly společenství, kdy si každý může vybrat z programu farnosti to, co je mu nejbližší. Na zpáteční cestě bude zastávka u moře. 

Praktické informace:

 Ubytováni jsme v Penzionu Panna Maria.

Možnost stravování:  Oběd. (V minimálním počtu alespoň 10 lidí, je možné si také objednat snídaně – 3 eur)
Polopenze: snídaně + oběd. Cena 11 eur.
Oběd: Cena je 8 eur. (Polévka, hlavní jídlo, zeleninový salát, nápoje a dezert nebo ovoce.)Není potřeba hlásit dopředu, přihlášky ke stravování budeme zapisovat až v Medjugorji. Kdo si bude chtít vařit sám, v penzionu je k dispozici kompletně vybavená kuchyňka, ve které si můžete připravovat jídlo.
Pokud si jídlo budete připravovat sami, doporučujeme polévky v sáčku, rýži ve varných sáčcích, těstoviny, konzervy, trvanlivé sýry, salámy, sušenky, oplatky, trvanlivý chléb, přesnídávky a podobně.
 Co si vzít s sebou?
Do autobusu si vezměte příruční tašku, ve které budete mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz se čtecí zónou, jídlo a pití na celou cestu, pohodlnou obuv nebo přezůvky, polštářek pod hlavu.
Ostatní věci, které na cestu nepotřebujete, budou uloženy dole v zavazadlovém prostoru.
Určitě nezapomeňte na mobil se sluchátky, nebo malý radiový přijímač se sluchátky, prostřednictvím kterého budete poslouchat tlumočení večerního programu ve farnosti. (Poplatek farnosti za tlumočení: 2 eur – platí se až na místě)
Dále nezapomeňte osobní léky, deštník, baterku, pokrývku hlavy, krém na opalování, plavky – budeme mít zastávku u moře.
Hudební nástroje jsou vítány!
Pokud si budete v Medjugorji chtít něco kupovat, postačí vám pouze eura. Není potřeba si měnit peníze na Konvertibilní Marku (BAM) – měna v BiH. (Bosna a Hercegovina)
Pokud si budete chtít kupovat něco na odpočívadlech během cesty přes Chorvatsko, nebo na zpáteční cestě u moře, je potřeba mít Kuny (HRK)- měna v Chorvatsku.
Trasu tvoříme podle počtu přihlášených poutníků, pokud jste větší skupinka, přijedeme pro vás. Čas a místo odjzdu se tedy dozvíte 2 týdny před odjezdem.

 

450